Ethereum Mucidinden Shiba Inu Açıklaması: Beklentileri Aştı!

Kripto para piyasasının en popüler meme token’larından biri olan Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Ethereum (ETH)’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in SHIB hakkında yaptığı paylaşım ise piyasada büyük yankı uyandırdı. Buterin, SHIB’in beklentilerini aştığını ve hayır kurumlarına bağışladığı SHIB’in değerinin arttığını açıkladı. Bu açıklama, Shiba Inu topluluğunda büyük bir heyecan yarattı. İşte detaylar…

Ethereum mucidinden SHIB açıklaması geldi

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, popüler meme token Shiba Inu (SHIB) hakkında yaptığı paylaşımla kripto para piyasasında ses getirdi. Buterin, SHIB’in kripto para sektörüne girişinden bu yana beklentilerini aşan performans gösterdiğinin altını çizdi. Buterin, paylaşımında SHIB fiyatının çok düşeceğini düşünerek bir miktar SHIB’i hayır kurumuna bağışladığını söyledi. Ancak SHIB’in düşündüğünden çok daha iyi performans sergilediğini belirtti. ETH mucidi, şunları söyledi:

 Shiba Inu’nun kesinlikle 100 kat düşeceğini düşünerek hızlı bir şekilde hayır kurumlarına bir yığın SHIB gönderdim, bu yüzden hızlı hareket etmem gerekiyordu ve en fazla 10-25 milyon dolar gibi nakit para çekebileceklerini bekliyordum. Ancak SHIB beklentilerimin çok üzerinde performans gösterdi…

Buterin’in paylaşımı sonrasında yükseliş yaşayan SHIB, sonrasında bu kazanımlarını geri verdi. 24 saatte yüzde 4 yükseliş yaşayan SHIB, şu anda 0,00003 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Buterin’in paylaşımı, Shiba Inu topluluğu tarafından büyük bir heyecanla karşılanmakta. SHIB’in lead geliştiricisi Shytoshi Kusama, Buterin’in tweet’ine yanıt vererek “#SHIBARMYSTRONG” hashtag’ini kullandı.

KuCoin’den SHIB çıkışı yoğunlaştı

Bu arada, Whale Alert tarafından yapılan bir habere göre, 2 trilyon SHIB, KuCoin borsasından çekildi. Bu işlem 62,232,000 dolar değerinde. Son 24 saatte KuCoin’den toplam 500 milyon dolarlık kripto para çekildiği belirtiliyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi KuCoin’den yapılan bu büyük çaplı çekimler, borsanın kurucularının ABD Adalet Bakanlığı tarafından suçlanmasının ardından gerçekleşti. Kurucular, Bankacılık Gizliliği Yasası’nı ihlal ederek kara para aklamaya izin vermekle suçlanıyor.

 Banka Gizlilik Yasası’nı ihlal ettikten sonra “yasadışı kara para aklama cenneti” olmakla suçlandılar. Geçtiğimiz aylarda eski Binance CEO’su CZ’ye de benzer bir suçlama yöneltildi. İddialara göre KuCoin’in sanal tesislerinde desteklediği bu suç faaliyeti 2020 ile 2022 yılları arasında gerçekleşti. Ayrıca platform, yaptırım uygulanan karıştırıcı Tornado Cash’ten birkaç milyon ABD doları aldı. Ardından iddialara göre, herhangi bir şüpheli transferi bildirmek için herhangi bir çaba göstermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x